JET FIGHTER IV
FORTRESS AMERICA

 

 

from

ic_111.gif (67 bytes)
Základní informace
Recenze
Screenshoty
Konfigurace
Odkazy na výrobce a jiné  stránky
Patche , dema , ostatní soubory
ic_25.gif (58 bytes)
TYP : Simulátor letadel USAF 3D akcelerace : ANO
LETADLO : F-22,F/A-18, F-14 multiplayer : ANO
VELIKOST : 1 CD DEMO : NE
SYSTÉM : W95
VYDÁNO : 10/2000 CENA CZ :
CENA US :

ic_prub.gif (280 bytes)

ic_111.gif (67 bytes)
ic_25.gif (58 bytes)  

 

   

 

 
ic_111.gif (67 bytes)

ic_25.gif (58 bytes)


PREVIEW

Firma Mission Studios připravila již čtvrté pokračování své letecké série Jet Fighter, tentokrát s pod názvem Jet Fighter IV: Fortress America, které (jak už to tak bývá ;-)) ) je ještě "hezčí, lepší a rychlejší" než předchozí JFIII.

Jako pilot USAF, budete mít k dispozici celkem 3 moderní letadla, a to:
F-14 Tomcat, F/A-18 Superhornet a F-22 Raptor . Na vaších podvěsech budou např. AIM-120, GBU-24 a mnohé další dnes používané zbraně. Celý scénář by měl obsahovat 50.000 čtverečních mil nad městem San Francisko a okolím, které budete bránit proti vetřelcům a jejich nenadálým útokům. Váš ukol bude ubránit se, zničit vzdušné a pozemní jednotky, ale i namořnictvo nepřítele.

Grafika bude údajně velice propracovaná, budou využity satelitní snímky (což už je dnes ale standard ).Podle smělého tvrzení vývojářů, prý slavný most Golden Gate nikdy nebyl ještě zpracován lépe, a to z jakékoliv výšky od 300 do 30.000 stop. 

Realita simulace by měla být také na vysoké úrovni, ale ovládání naproti tomu co možná nejjednodušší. Podle mě si tyto tvrzení tak trochu odporují, ale budiž.

K dispozici bude 30 náročných a dynamických misí, samozřejmě síťová podpora až 16 pilotů a to přes kalsickou síť nebo pres internet.

Tolik tvrzení výrobce. Myslím ale, že se jedná o další simulátor pro "všechny", z čehož bude vycházet také jeho skutečná realita, i když výrobci tvrdí, že jejich technologie využívá US námořnictvo. Grafika určitě na úrovni bude, otázka je, jestli výrobcem uváděná konfigurace bude stačit. Co se letového modelu a avioniky týče, bude to s realitou také trochu sporné. Už jenom fakt, že se jedná a simulaci tří letadel  bude vyžadovat určité kompromisy v letových modelech. Z informace o nejjednodušším možném ovládání, se dá myslím usoudit, že nejhůře na tom bude avinoika. Vždyť taková letadla jako má simulovat tento produkt se přece nedají ovládat jednoduše.
A tak JetFighter IV bude další simulátor pro široký okruh hráčů a pouze tak potvrdí trend, kdy hard-core simulátory jsou pro svou náročnost na vývoj a následný prodejní "uspěch" na ústupu. S tím se asi nedá nic dělat, článek na FSB z března tak bude mít další důkaz.Bohužel.

Aniž bych chtěl tento simulátor kritizovat, provděpodobně u nás nezíská více příznivců. Jeho předchozí verze tak nějak nezaujaly a pomalu skončily v zapomění, bez výrazného zájmu virtuálních pilotů.

Informace z rubriky PREVIEW tak jak byly dostupné před vyjitím JetFighter 4. Po vyzkoušení finální verze, bude vše samozřejmě doplněno a upřesněno.

15.11.00
rubrika Preview 20.7.00
"SHARK"


MÁTE-LI NĚKDO TENTO SIM , MŮŽETE SEM POSLAT SVůJ NÁZOR NEBO HODNOCENÍ !!

ic_111.gif (67 bytes)
ic_25.gif (58 bytes)

MINIMÁLNÍ DOPORUČENÁ
Pentium 333 Pentium 400
32 MB RAM 64 MB RAM
4MB 3D akcelerátor 16MB 3D akcelerátor
ic_111.gif (67 bytes)
ic_25.gif (58 bytes)

MISSION STUDIOS - výrobce
INTERPLAY - výrobce
http://www.missionstudios.com/
http://www.talonsoft.com/ TalonSoft Inc.
JETFIGHTER: - simulátor
Tech Support - pomoc s Fullburn
JINDE O JETFIGHTER4
Check Out - o Jet Fighter:Fullburn
Happy Puppy - o Jet Fighter:Fullburn
IGN
CNET Gamecenter
Gamespot
http://www.gamezone.com/gzreviews/r15504.htm
- o Jet Fighter:Fullburn
ic_111.gif (67 bytes)
ic_25.gif (58 bytes)

JF4-UPDATE1.EXE

2,4MB

info 15.11.00 - beta patch

Email pro FSB (připomínky, názory, návrhy ) Na stránku IN ACTION Page UP

Copyright © Petr"Shark" Kerle
Last update 25.11.2000